Ususret Božiću
Autor: Lorna Velenik Žufić, 21. 12. 2023.

I ove su godine na vlastitu inicijativu ,a uz podršku razrednice Tiane O. Knezoci učenici 7.b razreda organizirali božićnu priredbu za svoje roditelje.  Svakodnevno su vježbali, međusobno se podupirali i motivirali one koji imaju nešto veću tremu od nastupa pred publikom da bi u konačnici svoju točku savršeno predstavili 20.12. u večernjim satima.

Roditelji su se odazvali u velikom broju te su s osmijehom na licu gledali te male velike ljude kako prezentiraju i vrlo ozbiljno shvaćaju svoj zadatak. Od samog uvoda u kojem su voditeljice govorile o nekim možda ne tako poznatim činjenicama vezanih za Božić sve do plesne točke, recitacije i glumačke točke (u kojoj Grinch opet biva kriv za nestanak i otmicu Djeda Mraza) roditelji su mogli vidjeti koliki je silni trud uložen u svaku točku i pripremu same priredbe.

Na kraju priredbe razrednica je pohvalila rad svih angažiranih učenika i njihovu motivaciju  te volju da unatoč svim njihovim „brigama“ i obavezama prepoznaju važnost takvog druženja i takvih trenutaka, jer na kraju krajeva to je bit Božića; stvaranje lijepih uspomena. I zato svima vama želimo sretan i blagoslovljen BOŽIĆ!

Video sa priredbe možete vidjeti ovdje i ovdje.