Palačinke za najbolje
Autor: Lorna Velenik Žufić, 7. 6. 2023.

U petak 2. 6. naša ravnateljica Andrea Baksa okupila je sve učenike koji su sudjelovali na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima u znanju i kreativnosti u školskoj godini 2022./2023. Sportskih uspjeha naša škola je skupila toliko mnogo da će za to trebati još jedno okupljanje. Naši učenici natjecali su se u raznim disciplinama  i kategorijama. Najuspješniji su bili Erik Paljar Počekaj koji je sudjelovao na državnom natjecanju iz Njemačkog jezika i Vito Žužić koji je sudjelovao na državnom natjecanju iz Talijanskog jezika. U našoj školi uče se čak tri strana jezika, njemački, talijanski i engleski i svake godine se istaknemo u natjecanjima na tom području. Za to su zaslužne i mentorice Tiana Orihovac Knezoci i Daliborka Škofić. Među mnogim sportskim uspjesima kojima je mentor Hrvoje Paić svakako se ističu naše državne prvakinje u plesu Lucija Ljuština, Nika i Lara Brčić, Sara Jakovljević, Rea Biogradlija i Eva Radinović. Na državnoj razini natjecanja u kategoriji „Čitanjem do zvijezda „ sudjelovale su Chiara Mačinić, Maria Krizmanić i Lana Babić s knjižničarkom Lornom Velenik-Žufić. Još treba posebno istaknuti učenicu Katju Mihoković koja je sudjelovala na državnoj smotri sa svojim Kamišibajem s mentoricom Marinom Dželalija Jakominić i nagrađena je za svoj rad nagradom Laurus Nobilis s mentoricom Gordanom Poropat Alihodžić. Ima još učenika koji su sudjelovali na više natjecanja, pa je tako Chiara Mačinić sudjelovala i na Lidranu, županijskom natjecanju iz Engleskog jezika, Klokanu i Dabru, kao i  Lana Babić koja je sudjelovala i na županiskom natjecanju iz Tehničke kulture, Sudoku, Dabru i Klokanu.  U ugodnom okruženju kod našeg bunara ravnateljica je pohvalila mnoge zaslužne mentore, među kojima su i Tanja Mihoković, Marta Rupenović, Adela Deković, Sanja Ljuština, Monika Zuprić, Klaudija Mirjanić, Karmen Kureljak, Lorena Palman, Ivana Tonković, Ilija Babić Učenici koji su sudjelovali na županijskim razinama natjecanja su : Eva Radinović, Ella Labinac, Nikol Zetović, Izabel Korlević, Kevin Glavić, Veronika Kodan, Martin Rigo, Evita Kocijančić, Nouriel Hanohov Roko Juraj Janko, Eva Vasiljević, Martino Medvidović i Laura Šolar. Svi oni su se počastili našim već tradicionalnim palačinkama koje su zaista i zaslužili. Čestitke svima.