Trečaši se uključili u virtualnu kros ligu

Autor: Lorna Velenik Žufić, 14. 12. 2020.

U ovo vrijeme sva događanja, pa tako i sportska takmičenja moraju se na neki način prilagoditi epidemiološkoj situaciji. Na taj način sve postaje pomalo virtualno, pa je tako Školski sportski savez Istarske županije organizirao virtualnu kros ligu. Naša svestrana učiteljica Anamarija Kodnik-Circota sa svojim trećim razredom uključuje se u aktivnosti Školskog sportskog saveza Istarske županije još od kad su bili u prvom razredu,pa se,naravno,uključila i u ovu aktivnost.Uključen je cijeli razred. Trče svaki put na drugoj lokaciji na primjer u kampu Lanterna,na biciklističkoj stazi i drugdje. To zahtjeva veliki angažman razrednice koja ih svojim kombijem vozi do tih mjesta. Učenici trče 700 metara, snimaju svaki svoje vrijeme zadanom aplikacijom Sport tracker na mobitelu i sa gps zapisom šalju tijekom pet tjedana rezultate. Početkom veljače biti će objavljeni rezultati i prva tri mjesta osvojit će medalje. Nadajmo se da će se trud razrednice i učenika isplatiti i da će jedno od prva tri mjesta biti njihovo. Želimo im puno sreće, uspjeha i da proslave našu školu.

« Siječanj 2021 »

Osnovna škola Tar -Vabriga / Istarska 21, HR-52465 Tar / www.os-tar.skole.hr / ured@os-tar.skole.hr